YÜZ YÜZE EĞİTİMİN YOL HARİTASI BELİRLENDİ google-site-verification=4S4NzL7K2uILJQxZmz4ftBC8oYx7HF2RNALekjLQ9ws
Haber
21 Ağustos 2021 - Cumartesi 13:03 Bu haber 658 kez okundu
 
YÜZ YÜZE EĞİTİMİN YOL HARİTASI BELİRLENDİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Konuk, okul ve eğitim kurumlarının müdürleri ile değerlendirme toplantısında biraraya geldi
EĞİTİM Haberi
YÜZ YÜZE EĞİTİMİN YOL HARİTASI BELİRLENDİ

Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, okul ve eğitim kurumlarının müdürleri ile düzenlenen değerlendirme toplantısında biraraya geldi.
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in açıklamaları doğrultusunda yüz yüze eğitimi ilişkin yol haritasının belirlenmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, okulların yeni eğitim öğretim döneminde sağlık ve güvenle açılması noktasında yürütülecek çalışmalar ele alındı.
Toplantıda, okulların her türlü hijyen ve salgın tedbirlerini alarak hak kazandıkları "okulum temiz" belgeleri de takdim edildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, toplantıdan alınan sonuçlar ile hazırlıkların tamamlandığının görüldüğünü belirterek, "1-3 Eylül tarihleri arasında uyum programına katılacak olan okul öncesi ve 1. sınıflarımız ve sonrasında 6 Eylül pazartesi itibari ile de tüm sınıf ve kademelerdeki öğrencilerimiz özledikleri sıralarına ve onları heyecanla bekleyen öğretmenlerine kavuşacaklardır.
Hijyen şartlarının okullarımızın kantin, pansiyon, yemekhane ve derslikler gibi tüm bölümlerinde sağlandığı okulum temiz programı kapsamında tüm kapalı alanların da her gün düzenli olarak dezenfekte edileceği eğitim döneminde öğrencilerimiz yine okullarına maske takarak geleceklerdir. Ve maske mesafe hijyen kurallarından taviz vermeden yüz yüze eğitime aralıksız devam edilecektir."ifadelerine yer verdi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: YÜZ, YÜZE, EĞİTİMİN, YOL, HARİTASI, BELİRLENDİ,
Yorumlar
G-CQYMJW4WBQ
Haber Yazılımı