UZM.DR. KÜÇÜKBUZCU, YENİDEN HASTANE BAŞHEKİMİ OLARAK ATANDI
Haber
30 Nisan 2021 - Cuma 23:43 Bu haber 769 kez okundu
 
UZM.DR. KÜÇÜKBUZCU, YENİDEN HASTANE BAŞHEKİMİ OLARAK ATANDI
Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sıtkı Küçükbuzcu yeni dönemde de görev yapmak üzere tekrar başhekim olarak atandı.
GÜNDEM Haberi
UZM.DR. KÜÇÜKBUZCU, YENİDEN HASTANE BAŞHEKİMİ OLARAK ATANDI

 
 
Beyşehir Devlet Hastanesi başhekimliği görevini 2018 yılının Ocak ayından bu yana yürüten Uzm. Dr. Sıtkı Küçükbuzcu yeni dönemde de başhekim olarak tekrar atanarak güven tazeledi.
Kurumda, yeni dönemde müdür ve müdür yardımcısı olarak görev yapacak idareciler de belli odu.
Hastane Müdürü olarak Mesut Sodan ve Gülşen Parlakkaya, müdür yardımcıları olarak ise Mustafa Akın ve Aydın Gür'ün atamaları yapıldı.
Beyşehir Devlet Hastanesine yeniden Başhekim olarak atanan Uzm. Dr. Sıtkı Küçükbuzcu, yaptığı açıklamada, almış olduğu vazifeyi layıkıyla yerine getirebilmek için yönetici ve tüm mesai arkadaşlarıyla birlikte mücadele edeceklerinin altını çizerek şunları söyledi:
"Mevcut sağlık hizmetimizi devam ettirerek halkımıza daha iyi nasıl hizmet edebiliriz, bugüne kadar bunun gayreti içerisinde olduk. Halkımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayacak bir kurum ortamı oluşturmaya çalıştık.
Pandemi sürecini tüm hastane yönetimi, doktorlarımız ve çalışanlarımız ile en iyi şekilde mücadele vererek halkımızın takdirini aldık. Bu süreç ve sonrasında da pandemi sürecini en iyi şekilde yürütme gayreti içerisinde olacağız”
Kaynak: Editör:
Etiketler: UZM.DR., KÜÇÜKBUZCU,, YENİDEN, HASTANE, BAŞHEKİMİ, OLARAK, ATANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı