SMA HASTASI EBRAR BEBEK'İ YAŞATABİLMEK İÇİN SEFERBER OLDULAR
Haber
09 Eylül 2021 - Perşembe 12:22 Bu haber 235 kez okundu
 
SMA HASTASI EBRAR BEBEK'İ YAŞATABİLMEK İÇİN SEFERBER OLDULAR
"Çok sevdik yalan oldu" şarkısıyla ünlenen sanatçı Fatih Bulut da festival alanında düzenlenen konser programında sahne aldı...
GÜNDEM Haberi
SMA HASTASI EBRAR BEBEK'İ YAŞATABİLMEK İÇİN SEFERBER OLDULAR

Konya’da yaşayan Abdullah ve Sümeyra Karaca çiftinin, 3 kız çocuklarından en küçüğü olan SMA tip 1 kas hastası Ebrar bebek için “Haydi Konya Ebrar’a nefes” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Beyşehir ilçesinde konser ve kermes programı düzenlendi.
Konser ve kermesten elde edilen gelir, Ebrar’ın tedavisinde kullanılacak.
Beyşehir Gölü kıyısındaki festival alanında gerçekleştirilen konserde sahne alan sanatçılar, Ebrar’a nefes olabilmek için sevilen şarkılarını seslendirdi.
Konser programında, son dönemde kendine has yorumuyla seslendirdiği “Çok sevdik yalan oldu” şarkısıyla şöhreti yakalayan Fatih Bulut da sahne aldı.
Yaklaşık üç saat süren konserde Fatih Bulut’un yanısıra müzik dünyasının sevilen isimlerinden Aylin Dinçer ve Etkin de sahneye çıktı.
Ailesinin, Ebrar'ın tedavisi için gerekli olan miktarı toplayabilmek için festival alanında düzenlenen konsere gelenler, kermesten alışveriş yaparak da maddi destekte bulunmaya çaba gösterdi.
Baba Abdullah Karaca ise, konser programı esnasında sahneye çıkarak kızının tedavisi için organizeyi düzenleyen ve kendilerine maddi destek veren herkese teşekkür etti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: SMA, HASTASI, EBRAR, BEBEK'İ, YAŞATABİLMEK, İÇİN, SEFERBER, OLDULAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı