KURUCUOVALILAR'DAN İHTİYAÇ SAHİBİ HEMŞERİLERİNE RAMAZAN YARDIMI
Haber
29 Nisan 2021 - Perşembe 14:03 Bu haber 549 kez okundu
 
KURUCUOVALILAR'DAN İHTİYAÇ SAHİBİ HEMŞERİLERİNE RAMAZAN YARDIMI
Tam kapanma dönemi öncesinde 142 ihtiyaç sahibi aileye yardımları ulaştırarak, birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğini sergilediler...
GÜNDEM Haberi
KURUCUOVALILAR'DAN İHTİYAÇ SAHİBİ HEMŞERİLERİNE RAMAZAN YARDIMI

Konya Kurucuovalılar Kültür ve Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği kampanya ile ihtiyaç sahibi hemşerilerine yardım eli uzattı.
Dernek Başkanı Hasan Özen yaptığı açıklamada, “pandemi ve ramazan yardımı” kampanyası çerçevesinde ihtiyaç sahibi ailelere yapılan yardımların nakit para ve alışveriş çeki verilerek gerçekleştirildiğini belirtti.
Kampanya öncesi tüm Kurucuovalı hemşerilerini bilgilendirdiklerini vurgulayan Özen, şunları kaydetti:
“2021 yılı ramazan ve pandemi yardımlarımızı tam kapanma dönemi öncesi, ramazan ayı ortası gibi ihtiyaç sahiplerimize ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz.
Bu kapsamda, öncelikle Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan ihtiyaç sahibi hemşerilerimiz, il ve mahalle temsilcilerimiz aracılığıyla tesbit edildi. Ardından Kurucuova Mahallemizden 52, Beyşehir merkezden 59, Konya merkezden 19, İzmir’den 4, Antalya’dan 6, Isparta ve Aydın illerimizden ise 1’er olmak üzere toplamda 142 ihtiyaç sahibi ailemize yardımlarımızı ulaştırdık.
Yardımlarımız nakit para ve alışveriş çeki verilerek gerçekleştirildi.
Kampanyaya destek olan hayırsever hemşerilerimize ve yardımların ulaşmasında emeği geçen tüm dernek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, İzmir İl Temsilcisi Osman Demirbaşçı’ya, Aydın İl Temsilcisi Adnan Meme’ye, Isparta İl Temsilcisi Yusuf Mete’ye, Antalya İl Temsilcisi Mehmet Yerlikaya’ya, Ankara İl Temsilcisi Ahmet Bedel’e, İstanbul İl Temsilcisi Ercan Dağlı’ya ve Beyşehir İlçe Temsilcisi Hümmet Gümrah’a çok teşekkür ediyoruz.
Umarız destek olan hemşerilerimizin bu sıkıntılı dönemde yarasına bir nebze de olsa merhem olabilmiştir. Herkesten Allah razı olsun.”
Kaynak: Editör:
Etiketler: KURUCUOVALILAR'DAN, İHTİYAÇ, SAHİBİ, HEMŞERİLERİNE, RAMAZAN, YARDIMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı