Beyşehir Belediyesinin Kar Timleri Görev Başında
Haber
24 Mart 2021 - Çarşamba 23:57 Bu haber 454 kez okundu
 
Beyşehir Belediyesinin Kar Timleri Görev Başında
Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler şehrin her noktasında etkili olan kar yağışı sebebi ile drenaj hatlarında ve kaldırımlarda kar temizliğine devam ediyor.
YAŞAM Haberi
Beyşehir Belediyesinin Kar Timleri Görev Başında

"Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır" sözünün bir kez daha yaşandığı Beyşehir’de akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı belediye ekiplerini harekete geçirdi.
Beyşehir Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik işleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler müdürlüğüne bağlı ekipler, kar yağışının etkili olduğu yerlerde gece gündüz demeden karla mücadele çalışmalarını sürdürdü. Beyşehir’de kar yağışının etkili olduğu dış mahallelerde oluşturulan “Kar Ekipleri” ise bölgelerinde teyakkuzda bekledi. Özellikle ilçe merkezinde etkisini gösteren kar yağışında, ekipler geceden sabaha kadar iş makinaları ile kar temizleme çalışmalarına devam etti.
Yapılan çalışmaları gece boyunca yerinde takip eden Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, tüm bölgelerin kontrol altında olduğunu belirterek, “Mart kapıdan baktırdı, karla mücadelemiz başladı” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beyşehir, Belediyesinin, Kar, Timleri, Görev, Başında,
Yorumlar
Haber Yazılımı