KAYMAKAM ÖZDEMİR, MİLLİ SPORCUMUZU ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ google-site-verification=4S4NzL7K2uILJQxZmz4ftBC8oYx7HF2RNALekjLQ9ws
Haber
19 Mart 2021 - Cuma 23:15 Bu haber 1645 kez okundu
 
KAYMAKAM ÖZDEMİR, MİLLİ SPORCUMUZU ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ
Özdemir, son şampiyonada Türkiye'ye gümüş madalya kazandıran Fatma Keleş'i makamında kabul etti
SPOR Haberi
KAYMAKAM ÖZDEMİR, MİLLİ SPORCUMUZU ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

 
 
Beyşehir ilçesinde, katıldığı 8.Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Şampiyonası'nda Türkiye'ye 46 kiloda gümüş madalya kazandıran Beyşehirli milli sporcu Fatma Keleş altınla ödüllendirildi.
Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, başarılı milli sporcu Keleş'i, beraberindeki İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Yağcıoğlu, antrenörü Nafiz Çakır ve babası Şükrü Keleş ile birlikte makamında kabul etti.
Keleş'i altınla ödüllendiren Kaymakam Özdemir, milli sporcunun elde ettiği başarılarla Beyşehir'in medar-ı iftiharı haline geldiğini belirterek, "İnşallah 2024'teki Olimpiyatlara da katılması en büyük arzumuz. Çünkü, son şampiyonada ikinci olmasıyla da bu yolda puan kazandı. Kendisinin bu şampiyonada ikinci olması, elde ettiği uluslararası başarılar bizleri çok mutlu etti. İnşallah 'ülkemiz kategorisinde kendisinden daha yüksek başarılar getireceğini bekliyoruz' demiyoruz, eminiz. Bu vesileyle kendisini hem tebrik, hem takdir ediyoruz. Hem de gururla övünüyoruz, Güzel Beyşehir'imizden böyle bir başarılı milli sporcu çıktığı için. İnşallah Fatma Keleş'lerin sayısı çoğalır. Antrenörü de inşallah Beyşehir'de yeni Fatma Keleş'ler çıkaracaktır. Fatma'nın bu anlamda gelecek nesiller için de örnek alınması gereken bir idol olacağını belirtmek istiyor, kendisini bir kez daha tebrik ediyorum."dedi.
Fatma Keleş de, Kaymakam Özdemir'e teşekkür ederken, milli forma altında Türkiye'ye yeni başarılar getirmek için daha çok gayret göstereceğini dile getirdi.
2024 Paris Olimpiyat Oyunları için puan veren 49 ülkeden sporcuların katıldığı şampiyonada Fatma Keleş, büyükler 46 kilo kategorisinde finale kadar yükselmiş, burada yine kendisi gibi Türk olan rakibine yenilerek Türkiye'ye gümüş madalya kazandırmıştı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, ÖZDEMİR,, MİLLİ, SPORCUMUZU, ALTINLA, ÖDÜLLENDİRDİ,
Yorumlar
G-CQYMJW4WBQ
Haber Yazılımı