FOTOĞRAF YARIŞMASI'NIN SONUÇLARI AÇIKLANDI google-site-verification=4S4NzL7K2uILJQxZmz4ftBC8oYx7HF2RNALekjLQ9ws
Haber
21 Nisan 2021 - Çarşamba 12:06 Bu haber 1223 kez okundu
 
FOTOĞRAF YARIŞMASI'NIN SONUÇLARI AÇIKLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ortaokul 5'inci sınıf öğrencileri arasında düzenlenen
YAŞAM Haberi
FOTOĞRAF YARIŞMASI'NIN SONUÇLARI AÇIKLANDI

 
 
Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Beyşehir Fotoğraf Kulübü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, ortaokul 5'inci sınıf öğrencileri arasında sosyal medya ortamında yurt genelinde düzenlenen fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı.
Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği'nden yapılan yazılı açıklamada, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 10'uncusu gerçekleştirilen 5'inci sınıflar Sancak Plastik Sadık Gövercin Fotoğraf Yarışması'nda birinciliği Seydişehir Gazi Ortaokulu'ndan Ahmet Tarık Topçu, ikinciliği Seydişehir Yaylacık Ortaokulu'ndan Mehmet Ateş, üçüncülüğü ise Beyşehir Ali Rıza Celeboğlu Ortaokulu'ndan Havva Nur Sunar'a ait eserlerin kazandığı belirtildi.
Yarışmada ayrıca sergilemeye layık görülen eserlerin de belirlendiği kaydedildi.
Açıklamada, yarışma çerçevesinde birinci gelen eserin sahibi 750, ikinci 500, üçüncü 350 liralık para ödülünün ve hediye çekinin sahibi olduğu belirtilerek, "Mansiyon kazanan üçüncü ve dördüncü olan eserlerin sahipleri ise kırtasiye ve hediye çekleri kazanmıştır. Sergileme kazanan eserlere ise 50 liralık para ödülü verilecek. Yarışmanın ödül töreni ve fotoğraf sergisi ise Beyşehir Kültür ve Sanat Merkezi Sergi salonunda 23 Nisan Cuma günü düzenlenecektir. Yarışmaya katılan ödül kazanan ya da kazanamayan tüm çocuklarımızı kutluyor, bayramlarını tebrik ediyoruz."denildi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: FOTOĞRAF, YARIŞMASI'NIN, SONUÇLARI, AÇIKLANDI,
Yorumlar
G-CQYMJW4WBQ
Haber Yazılımı