BEKİR DEVELİ BEYŞEHİRLİLER’LE BULUŞTU google-site-verification=4S4NzL7K2uILJQxZmz4ftBC8oYx7HF2RNALekjLQ9ws
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 22:28 Bu haber 704 kez okundu
 
BEKİR DEVELİ BEYŞEHİRLİLER’LE BULUŞTU
Beyşehir'deki söyleşi programında "bizim hikayemiz"i anlattı...
YAŞAM Haberi
BEKİR DEVELİ BEYŞEHİRLİLER’LE BULUŞTU

Beyşehirliler’in televizyon ekranlarından da yakından tanıdığı program yapımcısı ve yazar Bekir Develi, Beyşehir’de düzenlenen söyleşi programına katıldı.
Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi’nde AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen “Bizim hikayemiz” konulu söyleşide Develi, İlçe Başkanı Recep Elkin’in yaptığı konuşmanın ardından Beyşehirliler’le buluştu.
Beyşehirliler’in yoğun ilgi gösterdiği söyleşi programında, Develi, aile yapıları, çocuk yetiştirme ve pekçok konuyla ilgili anlatımlarda bulundu.
Bekir Develi, anlatımı arasına yerleştirdiği hikayeleriyle de kendisini dinleyenleri farklı dünyalara sürükledi.
Bir şeyi elde etmek için mücadele vermek gerektiğini, mucize beklememek gerektiğini vurgulayan Develi, "Eğer sen dert etmezsen, Allah sana şifasını vermez. Sen dert edeceksin ki Allah verecek. Biz mucize bekliyoruz. Düne kadar deist olan çocuğumuz için akşam dua ettiğimizde çocuğun sabah La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah diye çocuğun uyanmasını bekliyoruz. Böyle bir şey yok. Mucize beklemeyin. Çocuğumuza yatırım yapacağız ve yaptığımız yatırımın karşılığını alacağız. Çocuğunu sabah namazına kaldır. Kalksın ve neden kalkması gerektiğini anlat çocuğuna. Ama hepsinden evvel sen yap"şeklinde sözlere yer verdi.
Söyleşiyi izleyen Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır ve Ak Parti İlçe Başkanı Recep Elkin Develi’ye programının sonunda hediye takdiminde bulundu.
Kaynak: Editör:
Etiketler: BEKİR, DEVELİ, BEYŞEHİRLİLER’LE, BULUŞTU,
Yorumlar
G-CQYMJW4WBQ
Haber Yazılımı