AK Parti Beyşehir Kadın Kolları sağlık çalışanlarını unutmadı. google-site-verification=4S4NzL7K2uILJQxZmz4ftBC8oYx7HF2RNALekjLQ9ws
Haber
10 Şubat 2021 - Çarşamba 22:21 Bu haber 1408 kez okundu
 
AK Parti Beyşehir Kadın Kolları sağlık çalışanlarını unutmadı.
AK Parti Beyşehir Kadın Kolları Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi hanımlar, pandemi sürecinde Kovid-19'la mücadelede en ön cephede fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadığını gösterdi.
SAĞLIK Haberi
AK Parti Beyşehir Kadın Kolları sağlık çalışanlarını unutmadı.

 

Yönetim Kurulu Üyesi hanımlar, evlerinde el emeği, göz nuru dökerek hazırladıkları ikramlarla Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekimliği'ni ziyaret ederek tüm sağlık çalışanlarına yürüttükleri özverili mesaiden dolayı teşekkür etti.

Kadın Kolları Başkanı Gülşah Bahçeci, beraberindeki hanım arkadaşlarıyla Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Sıtkı Küçükbuzcu'yu makamında ziyaret etti.

 

Biz de hanımlar olarak küçük böyle bir teşekkür mahiyetinde ikramlarla ziyaret edip teşekkürlerimizi sunmak istedik. Hakkınızı helal edin,afiyet olsun. Tüm toplumumuz gibi bizler de her zaman yanınızdayız, destekçiniziz" şeklinde sözlere yer verdi.

Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Sıtkı Küçükbuzcu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, şunları kaydetti:

"Sağlık çalışanlarımız adına bu hediyeyi kabul ediyorum. Düşünülmemiz ve yaptığımız işin karşılığında takdir edilmek, bunun bize söylenmesi bizleri çok mutlu ediyor. Bizim motivasyonumuzu da artırıyor. Zahmet ettiniz, el emeği, göz nuru dökerek, el emekleriyle hazırladığınız ikramlardan dolayı sağlık çalışanlarımız adına hanım kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Beyşehir, Kadın, Kolları, sağlık, çalışanlarını, unutmadı.,
Yorumlar
G-CQYMJW4WBQ
Haber Yazılımı